Vine jeszcze lepszy niż było. Teraz filmy można edytować

Vine to świetna aplikacja do nagrywania kilkusekundowych filmików. Cieszy się ona ogromną popularnością, nawet pomimo konkurencji ze strony Instagrama. Appka właśnie została zaktualizowana, dzięki czemu pojawiło się w niej kilka naprawdę interesujących funkcji, które ucieszą wielu użytkowników.

Nowa wersja Vine wprowadza tak naprawdę dwie nowe funkcje. Pierwsza została nazwana Sessions. Pozwala ona na nagranie zaledwie części filmu i zapisanie go na później. Do tej pory nagrane fragmenty trzeba było albo opublikować, albo usunąć. Teraz można je zapisać i wrócić do nich później, np. jeszcze coś dogrywając. Bardzo przydatna sprawa, dzięki której kreatywność użytkowników Vine pewnie jeszcze znacząco wzrośnie. Jednak trzeba pamiętać, że nie można mieć nieskończonej ilość materiałów zapisanych na później.

vine-sessions

Kolejna funkcja to Time Travel. Jest ona chyba jeszcze bardziej przydatna niż Sessions. Dzięki niej można edytować już nagrany, ale jeszcze nieopublikowany film. Jeśli któryś fragment się nie udał, to wystarczy go usunąć i nagrać jeszcze raz. Jednocześnie pozostałe części pozostaną nietknięte. To spora oszczędność czasu, bo do tej pory, jeśli coś się nie udało, wszystko trzeba było zaczynać od nowa. Teraz tego problemu nie będzie.

vine-time-travel

Aplikacja jest oczywiście dostępna w wersji na Androida oraz iOS. Linki do sklepów poniżej:

app-store google-play-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o