Nadchodzi Android 4.4.1 (KOT49E)

KitKat on Nexus 4

Android 4.4 KitKat dopiero co trafił na urządzenia z serii Nexus oraz smartfony Google Edition, a już szykowana jest jego aktualizacja. Tak przynajmniej twierdzi jeden z deweloperów, który stoi za modyfikacją systemu o nazwie MaximusHD ROM.

LiabTooFeR na swoim koncie na Twitterze napisał, że HTC One Google Edition już niedługo dostanie aktualizację do Android 4.4.1 (KOT49E). Na razie nie wiadomo, co z pozostałymi modelami, np. Nexusami. Najprawdopodobniej smartfony Google Edition, które zawsze są na drugim miejscu, po właśnie Nexusach, tak długo czekały na Android 4.4, że już powoli kończą się prace nad wersją 4.4.1 i to ona zostanie do nich od razu zaimplementowana.

 

Jeśli rzeczywiście by tak było, to oznaczałoby to, że posiadacze urządzeń sygnowanych przez Google (czyt. Nexusów) będą musieli poczekać kilka tygodni na swoją kolej. Co do samego systemu operacyjnego, to najprawdopodobniej nie przyniesie on żadnych, kluczowych zmian. To będzie nic innego, jak aktualizacja, która ma naprawić wszystkie błędy poprzedniczki.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o