Koniec z problemami z przeglądarką Dolphin na Androidzie

Dolphin należy do grona najbardziej popularnych przeglądarek mobilnych dostępnych w Google Play. Popularność tę mógł stracić wśród użytowników nowego KitKata. Okazuje się, iż szczęśliwi posiadacze nowego Nexusa 5 nie mogli korzystać ze standardowego gestu  zaciśniętej pięści, w celu powiększenia przeglądanej strony.


Na szczęście twórcy Dolphina zajęli się już tym błędem i naprawili go wprowadzając do wersji beta poprawki. Teraz zmiany te trafiły do stabilnej wersji programu oznaczonej numerami 10.1.2. Ale to jeszcze nie koniec zmian.

Do nowej wersji przeglądarki wrócił lubiany przez użytkowników tryb nocny. Możemy go używać dzięki wtyczce dostępnej w Google Play. Po jej zainstalowaniu i machnięciu dłonią po prawej stronie menu, naszym oczom ukaże się pociemniały ekran. Dla osób chcących ukryć odwiedzane strony przed ciekawskim wzrokiem innych, w nowej wersji appki możemy ustawić hasło zabezpieczające.

dolphin-przegladarka

Do mniej znaczących zmian należą np. krótszy czas uruchamiania, możliwość ustawienia skórek, poprawienie ściągania plików na kartę SD, naprawienie kilku mniejszych błędów związanych z lokalizacją.

Zaletą Dolpina jest to, iż jest bezpłatny oraz kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z Androidem począwszy od tego oznaczonego cyframi 2.0.1.

źródło: Android Police

[pb-app-box pname=’mobi.mgeek.TunnyBrowser’ name=’Dolphin Browser on Playboard Best Android Games and Apps’ theme=’discover’ lang=’pl’]

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o