Instagram zaktualizowany do wersji 0.2 na Windows Phone

Użytkownicy Windows Phone długo musieli czekać na oficjalną aplikację Instagram. Dopiero w listopadzie portal zdecydował się na rozszerzenie swojej działalności o system Microsoftu. Całość jest dopiero w wersji beta. Co to oznacza? Oznacza to mniej więcej tyle, że nie można zrobić za dużo. Aplikacja jest bardzo okrojona.

Oczywiście, wszystkie opcje będą stopniowo dodawane. Kilka zostało dołączonych wraz z najnowszą aktualizacją do wersji 0.2. Nie zmienia to jednak faktu, że moim zdaniem nie powinno się tak ignorować użytkowników. Co daje aktualizacja? Dodaje ogromną moc tagowania osób na zdjęciach oraz mapę zdjęć. Niestety, Windows Phone przez wielu wciąż nie jest traktowany poważnie. Można wręcz powiedzieć, że takie zachowanie deweloperów jest skandaliczne.  Jedynym usprawiedliwieniem jest fakt, że to dopiero wersja beta.

Wszyscy mamy nadzieję, że do czasu wydania pełnej wersji sporo się zmieni i będziemy obcować z pełną listą funkcji oraz będziemy mogli pracować na polskiej wersji aplikacji. Na razie musimy czekać.

 

wpcentral.com

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o