Jest już aktualizacja Amber dla Nokii Lumia 720

Nokia Lumia 720

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy smartfona Nokia Lumia 720 – już możecie pobierać aktualizację oprogramowania Amber GDR2.

Jeśli macie na komputerach zainstalowane oprogramowanie Nokia Care Suite, to przy jego pomocy możecie pobrać najnowszą wersję systemu z serwerów Nokii i zainstalować na swoim smartfonie. Jest jednak pewne „ale”. W tym procesie stracicie wszystkie dane, konta itp. Dlatego też, jeśli zależy Wam na zachowaniu wszystkich informacji w pamięci urządzenia, lepszym pomysłem będzie poczekanie na aktualizację OTA (Over the Air), która powinna się pojawić już wkrótce. Tego typu aktualizacja nie usunie żadnych danych.

aktualizacja Amber

Nokia obiecała, że Lumie 520, 620 i 720 dostaną aktualizację systemu operacyjnego Windows Phone jeszcze przed końcem września tego roku. Jak widać, na razie fińska, a w sumie to już amerykańska firma wykonała pierwszy krok w kierunku spełnienia tych obietnic. Nowa wersja oprogramowania trafiła już na serwery Nokii, a to oznacza, że system jest już gotowy i  w ciągu kilku dni powinien trafić do kolejnych urządzeń.

Aktualizacja Amber daje użytkownikom Nokii Lumia 720 między innymi Data Sense, Glance Screen, Radio FM, możliwość wybrania domyślnej aplikacji aparatu, profile kolorów Lumia oraz kilka innych usprawnień i poprawek. Jedno jest pewne – warto zaktualizować smartfona do najnowszej wersji systemu Windows Phone.

źródło: WPCentral

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o