Nowy YouTube na Androida (do pobrania)

YouTube logo

Google zaktualizowało aplikację YouTube na Androida. Nowa wersja – już tradycyjnie – wprowadza kilka nowości i poprawia błędy, które zgłaszali użytkownicy. Poniżej linki do pobrania appki.

Pierwsza zmiana dotyczy uprawnień aplikacji. YouTube w wersji 5.1.10 chce także pobierać informacje z Internetu, co wiąże się z nowymi powiadomieniami na temat wideo. Te nowe powiadomienia można włączyć w ustawieniach aplikacji. Będą one dotyczyć nowych filmów, które pokrywają się z naszymi zainteresowaniami.

Kolejna nowość, to wideo promowane, które pojawiają się na stronie głównej aplikacji, wycentrowane, na samej górze. Poza tym Google wprowadziło obsługę skrótów http://m.youtube.com, ale jest z nimi pewien problem. Klikając w taki link, system zapyta nas, czym chcemy go otworzyć. Jeśli wybierzemy aplikację YouTube, to po chwili wideo i tak otworzy się w przeglądarce.

Od teraz aplikacja Google ma także nowe menu kontekstowe, w którym możemy dzielić się filmami lub dodawać je do ulubiony czy też konkretnych list. To rozszerzenie wcześniejszej funkcji „do obejrzenia później”, ale teraz wszystko możemy pogrupować według własnych upodobań. Porządku nigdy za wiele.

Dwie ostatnie nowości to możliwość wyczyszczenia historii oglądanych filmów oraz zablokowanie możliwości subskrybowania własnego kanału. Tak, wcześniej było to możliwe.

Jeśli jeszcze nie otrzymaliście aktualizacji, a chcielibyście już korzystać z nowej wersji YouTube, to poniżej macie link:

YouTube 5.1.10 na Androida (plik APK / 6,5 MB)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o