[Szybki news] W Polsce ruszyły aktualizacje Galaxy S6 do Androida Marshmallow

Stało się to, na co czekało wielu użytkowników Samsungów Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge w Polsce. Wczoraj w Koresi ruszył proces aktualizacji smartfonów do Androida Marshmallow. Dzisiaj nowe oprogramowanie zaczęło się już pojawiać u pierwszych posiadaczy urządzeń w Polsce.

Android Marshmallow wprowadza kilka nowości w systemie operacyjnym. Przede wszystkim pozwala na zarządzanie uprawnieniami aplikacji. Dodaje także mechanizm Doze, który ma wydłużać czas pracy nad jednym ładowaniu baterii. Poza tym pozwala na zapisywanie w chmurze także ustawień aplikacji, dzięki czemu synchronizacja od razu odzyskuje wszystkie ustawienia appek.

Dodaj komentarz

10 komentarzy do "[Szybki news] W Polsce ruszyły aktualizacje Galaxy S6 do Androida Marshmallow"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robert Kofin
Gość

nikt o tym nigdzie nie pisze oprócz Was. Nigdzie również nie mogę znaleść informacji że są pierwsze aktualizacje w Polsce ?

S6 edge
Gość

Z tego co znalazłem w sieci aktualizacja jest dostępna w Pl dla urządzeń brandowanych (Orange , T-mobile). I to posiadacze tych słuchawek cieszą się już nową wersją systemu 6.0.1. Sam mam z wolnej sprzedazy s6 edge i czekam na aktualizację. Na razie taką niebrandowaną wersję oprogramowania w Pl dostaje tylko s6 edge plus.

Robert Kofin
Gość

czyli ja też musze jeszcze poczekać bo mam niebrendowany sgs6 edge. A nie wiesz kiedy to może nastąpić ?

S6 edge
Gość

Są jakieś przesłanki że samsung podobno do końca Marca zaktualizuję serie s6. Przeczytałem też twój komentarz odnośnie problemów z oprogramowaniem nie wiem z czego to wynika w tym Androidzie ale ja akurat na pracę 5,1,1 w edge narzekać nie mogę wszystko pracuję mi w porządku nawet jak go docisnę oczywiście zużycie pamięci ram jak to w samsungu wysokie , za wysokie ale mimo to smart nie daję po sobie poznać zwolnienia. Moja rada zanim rozważysz wymianę poczekaj spokojnie na piankę 6,0,1 dla s6 Wszystkie znaki na ziemi wskazują że całą seria s6 nadzwyczaj dobrze będzie na tym sofcie pracować.

Robert Kofin
Gość

Dzięki, poczekam :)

Damian Jaroszewski
Gość

I przede wszystkim – po aktualizacji – przywróć telefon do ustawień fabrycznych. To niestety wada Androida i zawsze warto to zrobić. Wtedy sprzęty działają zdecydowanie lepiej.

Damian Jaroszewski
Gość

Np. na Spider’s Web jest też artykuł (dzień po powyższym newsie) o aktualizacji

Robert Kofin
Gość

Czy wg Was warto przejść z SGS6 Edge na Sgs7 ?

Damian Jaroszewski
Gość

Raczej nie. Jest kilka nowości i SGS7 na pewno jest świetny, ale czy warto płacić aż tyle za kilka rzeczy?

Robert Kofin
Gość

Mój S6 Edge irytuje mnie lagami. Obecnie posiadam NX5 i S6. W S6 lagi pojawiają się przy odpowiedzi na wiadomosci sms czy nawet czasem przewijanie kontaktów, lub podczas przegladania internetu. Zastanawiam się nad zamianą tego modelu. Stad pytanie czy warto przejsc na S7? Ponieważ jestem Nexusowy pomyślałem że może warto S6 zamienić na S7 lub może N6P ale wielkość matrycy mnie przeraża :) 5 cali jest ok.