5 najciekawszych aktualizacji minionego tygodnia – Shazam, SwiftKey i inne

W tym tygodniu zaktualizowanych zostało wiele gier i aplikacji zarówno na platformę Android, jak i Apple iOS. Abyście z łatwością odnaleźli się w gąszczu tych nowości i wybrali uaktualnienia odpowiadające waszym potrzebom, zebraliśmy pięć najciekawszych naszym zdaniem zmian w mobilnych aplikacjach. Zobaczcie więc, co przygotowaliśmy tym razem!

Sunrise Calendar

Sunrise-Calendar-update-1

Na pierwszy ogień aplikacja, o której w tym tygodniu było chyba najgłośniej we wszystkich mediach technologicznych. Twórcy narzędzia Sunrise Calendar, który jest oczywiście własnością Microsoftu, ogłosili jego integrację z programem Wunderlist. To dobra informacja, gdyż zwolenników utworzonej w Niemczech platformy przybywa z każdym kolejnym dniem. Co to oznacza dla użytkowników? Dzięki wspomnianej integracji, wszystkie zadania utworzone w Wunderlist od razu aktualizowane będą z kalendarzem, do którego mamy dostęp z większości platform.

Najnowsza wersja aplikacji: Android / Apple iOS

Shazam

shazam-android-wear-update-1

Teraz aktualizacja, z której ucieszą się miłośnicy muzyki posiadający inteligentny zegarek z Androidem. Pod koniec tygodnia twórcy najpopularniejszej aplikacji służącej do rozpoznawania muzyki ogłosili jej wsparcie dla platformy Android Wear. Dzięki temu będziemy mieli możliwość identyfikacji nieznanych nam piosenek bez spoglądania na ekran smartfona. Oprócz tego, aplikacja na telefonie została wzbogacona o obsługę komend głosowych, a także zostało dodanych kilka innowacji w interfejsie.

Najnowsza wersja aplikacji: Android

Zombies, Run!

zombies-run-1

Ta niezwykle oryginalna aplikacja (a zarazem gra) fitness doczekała się bardzo poważnej aktualizacji. Jej twórcy zdecydowali się przede wszystkim na udostępnienie jej zupełnie za darmo. Jak pamiętamy, ta wydana w 2012 roku aplikacja była rozpowszechniania za opłatą, co zmieniło się w jej czwartej już odsłonie. Po krótce przypomnę, że Zombies, Run! stawia nas w samym środku historii z zombiakami w roli głównej, a najważniejszym naszym zadaniem jest przetrwanie w niekorzystnych warunkach, co ułatwi nam bieganie. Tak, prawdziwe bieganie. W czwartym sezonie rozgrywki nowi użytkownicy mają możliwość przeniesienia się do zadań z serii pierwszej, w której to z każdym kolejnym tygodniem odblokowywane będą kolejne wyzwania. Zmian jest bardzo dużo, dlatego też najlepszym sposobem, żeby wszystkie je poznać jest po prostu zainstalowanie jej i oddanie się wirtualnej (a także rzeczywistej) rozgrywce.

Najnowsza wersja aplikacji: Android / Apple iOS

SwiftKey

swiftkey-ios-update-1

SwiftKey jest bardzo popularną i niezwykle funkcjonalną klawiaturą na urządzenia mobilne. Właściciele sprzętów działających pod kontrolą Androida otrzymali dostęp do sklepu z motywami już w zeszłym roku, a właśnie w tym tygodniu podobnego zaszczytu dostąpili także posiadacze urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka. Użytkownicy Apple iOS mogą upiększyć swoją klawiaturę jedną z wielu dostępnych skórek. Do ich dyspozycji dano jedną animowaną o nazwie Shooting Stars w cenie niespełna dwóch dolarów, a także kilkanaście bardziej klasycznych. Motywy Coal, Juice, Carbon, Blush, Aqua, Iceberg, Rose, Dusk, Champagne, Candy oraz Watermelon nabyć można za 99 centów. Twórcy SwiftKey chwalą się również tym, że od momentu uruchomienia podobnego sklepu na platformie Android, dokonano zakupu ponad 26 milionów skórek.

Najnowsza wersja aplikacji: Apple iOS

QuizUp

quizup-update-1

Chyba każdy zna grę QuizUp, w której możemy zmierzyć się z innymi użytkownikami i sprawdzić nie tylko swoją wiedzę, ale także refleks w pytaniach podzielonych na bardzo wiele kategorii tematycznych. Twórcy aplikacji postanowili w wersji oznaczonej numerkiem 2.0.0 postawić na większą integrację między graczami, stawiając tym samym na społecznościowy charakter samej produkcji. Wszystkie zmiany, jakie możemy zaobserwować w najnowszej odsłonie QuizUp, mają zbliżyć ze sobą osoby o podobnych zainteresowaniach. Przeglądając nasze ulubione kategorie będziemy mieli czytelny podgląd na graczy, którzy skłonni są z nami porozmawiać, a także zagrać.

Najnowsza wersja aplikacji: Android / Apple iOS

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o