AIMP 0.3 Beta dostępny w wersji na Androida

AIMP to bardzo popularny odtwarzacz muzyczny na komputery osobiste. Od jakiegoś czasu było wiadomo, że jego twórcy mają w planach stworzenie wersji na system Android. Wczoraj, bez zapowiedzi i zbędnych ceregieli, została upubliczniona wersja beta tej aplikacji.

Autorzy programu zastrzegają sobie, że zależy im przede wszystkim na szybkości i prostocie działania programu. Trzeba przyznać, że jak na razie wywiązują się z tego bardzo skrupulatnie. Aplikacja jest bardzo okrojona. Pozwala praktycznie tylko na odtwarzanie muzyki, ustawienie sposobu zapętlania utworów i to wszystko. Nie brakuje oczywiście możliwości dodawania utworów z pamięci telefonu i informacji na pasku stanu.

To źle czy dobrze? To już musicie ocenić sami. Niektórzy lubią właśnie taką prostotę, a inni stawiają na kombajny multimedialne, które mają mnóstwo funkcji. Jedno jest pewne – AIMP to znana marka i z tego powodu może odnieść sukces. Jak będzie, okaże się za jakiś czas. Tymczasem instalkę AIMP-a możecie pobierać ze strony twórców:

http://aimp.com.pl/index.php/pl/download?func=startdown&id=433

Źródło: AIMP

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o