HTC zaktualizuje modele One (M7 i M8) do Androida L

Google dopiero co zaprezentowała bardzo wczesną wersję Androida L (Lollipop), a HTC – za pomocą swojego oficjalnego konta na Twitterze – poinformowało, że posiadacze dwóch ostatnich flagowców, czyli One (M7) oraz One (M8) otrzymają stosowną aktualizację. To lubię!

HTC musi zadbać o swoich klientów. Nie jest to zadaniem łatwy. Tak samo, jak łatwiej wejść na szczyt niż się na nim utrzymać, tak samo przyzwyczajenie konsumenta do własnych produktów i zatrzymanie go przy jednym producencie jest sporo trudniejsze niż nakłonienie do jednorazowego zakupu. A HTC po chudych czasach musi dbać o każdego.

Dobry sposobem są szybkie aktualizacje. I HTC właśnie zapowiedziało, że Android L bardzo szybko trafi na smartfony One (M7) oraz One (M8). Co więcej, ma to się stać już 90 dni po tym, jak Google udostępni kod nowego Androida wszystkim producentom i deweloperom.

Można to skomentować tylko w jeden sposób – świetna robota HTC. Ale to też ryzykowna zabawa, bo teraz trzeba dotrzymać terminu. Oby się udało.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o