Obraz systemu Android 5.0.1 Lollipop dla Nexusa 5 już jest

Posiadacze Nexusów 5 musieli trochę poczekać na swoją kolej, ale w końcu się doczekali. Google nareszcie udostępnił obraz systemu Android 5.0.1 Lollipop dla właśnie tego smartfonu. Co ciekawe i zaskakujące zarazem, aktualizacja szybciej pokazała się na starszym Nexusie 4, chociaż zazwyczaj to jego posiadacze musieli czekać najdłużej na aktualizację systemu operacyjnego z zielonym robotem.

Aktualizacja do Androida 5.0.1 nie przynosi nowych funkcji, rozwiązań i opcji. To nic innego, jak naprawianie błędów wcześniejszej wersji, łatanie bugów i ogólna poprawa wydajności systemu. A że pierwsze wydanie Lollipopa nie było wolne od problemów, to po aktualizacji wszystkie urządzenia powinny zacząć działać nieco lepiej. Ja zauważyłem to już na swoim Nexusie 4 i chociaż wcześniej nie narzekałem, to teraz zdecydowanie widać poprawę, dzięki czemu Lollipop stał się jeszcze lepszym oprogramowaniem.

Teraz aktualizacji mogą dokonać posiadacze Nexusów 5, o ile wiecie, jak instalować system z obrazu. Oczywiście wszystkie obrazy systemu Android możecie pobrać z oficjalnej strony Google dla deweloperów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o