No nareszcie! Posiadacze Nexusów 7 czekali na to kilka miesięcy

Posiadacze Nexusów 7 z modułami GSM trochę naczekali się na ten moment. Prawdę mówiąc, to trwało to zdecydowanie zbyt długo, ale jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Ważne, że ten dzień w końcu nastąpił, że Google po kilku miesiącach się zreflektował. O co chodzi? Pewnie już się domyślacie – w końcu pojawiły się obrazy Androida Lollipop 5.0.2 dla Nexusów 7 z modułami 3G oraz LTE. Jupi!

Trochę to trwało – to nie ulega żadnej wątpliwości. Posiadacze pozostałych Nexusów już od kilku miesięcy mogą się cieszyć najnowszym Androidem Lollipop na swoich urządzeniach. Niestety nie dotyczyło to osób, które w swojej kolekcji gadżetów miały tablety Nexus 7 z modułami GSM, czyli 3G lub LTE.

W ogóle to sytuacja była strasznie dziwna, bo wszystkie Nexusy już działały na „lizaku” poza wspominanymi tabletami. Co więcej, Google kompletnie milczał na temat Lollipopa dla Nexusów 7 z 3G lub LTE i wszyscy zastanawiali się – co jest grane? Najwyraźniej jednak programiści mieli jakieś problemy, z którymi w końcu udało im się uporać i to w tej historii jest najważniejsze.

To, że na oficjalnej stronie Google dla deweloperów pojawiły się obrazy Lollipopa oznacza także, że najprawdopodobniej zaczęły się już aktualizację OTA. Jeśli nie chcecie czekać zbyt długo, bo wszyscy wiemy, jak to bywa, to zawsze możecie pobrać obraz i zainstalować nowego Androida ręcznie. Nie jest to specjalnie trudne.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o