Trwają prace nad Androidem 7.0 Nougat dla Xiaomi Mi5

Xiaomi Mi5 to w tym momencie jeden z najciekawszych telefonów na rynku. Przede wszystkim z powodu bardzo dobrych parametrów w dużo niższej cenie. Urządzenie wydaje się tym ciekawsze, że już trwają prace nad Androidem w wersji 7.0 Nougat.

Xiaomi rozpoczęło już prace nad oprogramowaniem MIUI 8, które ma być oparte na Androidzie 7.0 Nougat. Wiadomo, że jako pierwszy zostanie zaktualizowany właśnie model Mi5, czyli w tym momencie flagowy produkt chińskiego producenta.

Xiaomi, za pomocą swojego forum, zaczęło szukać testerów nowej wersji systemu MIUI. Aby wziąć w nich udział, trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze, trzeba mieć telefon Xiaomi Mi5, ale to wydaje się dość oczywiste. Trzeba się też liczyć z błędami, które znacząco mogą wpływać na działanie urządzenia. Ale końcu mówimy o wersji testowej, która nie została jeszcze ukończona. Producent zamierza też brać pod uwagę aktywność na wspomnianym forum. Jeśli do tej pory nie udzielaliście się tam, to raczej nie macie szans na udział w testach.

Na testy można się zapisać TUTAJ. Rekrutacja trwa do poniedziałku. Na razie dotyczy wersji chińskiej systemu, ale wkrótce uruchomione zostaną także testy wydania global.

Xiaomi Mi5 to bardzo ciekawy smartfon w rozsądnej cenie. W oficjalnej, polskiej dystrybucji w wersji z 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej można go kupić za około 1800 zł. Są jednak dużo tańsze sposoby. Na przykład na GearBest.com smartfon kosztuje zaledwie 304,59 dolarów, czyli nieco ponad 1200 zł. Różnica jest dość spora.

Tekst powstał przy współpracy z firmą GearBest.com

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o