Angry Birds Transformers właśnie zadebiutowało. Zagrasz czy masz już dosyć Wściekłych Ptaków?

Ravio cały czas wyciska wszystko, co tylko się da ze swojej kury znoszącej złote jajka. Mowa oczywiście o marce Angry Birds, która wciąż nie przejadła się użytkownikom. Dlatego też skandynawski deweloper serwuje kolejne danie ze Wściekłych Ptaków, tym razem w świecie Transformersów.

Po tradycyjnych odsłonach Angry Birds, wyścigach Go!, grze RGP Epic, edycjach w świecie Gwiezdnych Wojen i w końcu czegoś w rodzaju spin-offu z udziałem damskiej części ptaków – tak, było tego aż tak dużo – przyszedł czas na wersję w uniwersum Transformersów.

1-angry-birds-transformers

Na swojej oficjalnej stronie internetowej Rovio poinformowało właśnie o światowej premierze nowej gry. Na razie tytuł jest jedynie dostępny na system iOS, ale już za 2 tygodnie, czyli 30 października zadebiutuje także w wersji na Androida, a 4 listopada zagości także w Amazon App Store.

2-angry-birds-transformers

W grze po raz kolejny będziemy musieli pokonać złe świnie. Co ciekawe, tak samo jak w komiksach, bajkach i filmach z Transformersami, gdzie poszczególne Autoboty i Decepticony często zmieniają strony konfliktu, niektóre świnie będą mogły dołączyć do naszego zespołu.

– W Angry Birds Transformers udało nam się stworzyć zupełnie nową grę, w której gracze muszą wkraczać co chwilę do akcji, czy to na stopach, czy też na kółkach swoich postaci. To oczywiście tylko początek i jeszcze wiele przed nami. Tak samo, jak we wszystkich grach Rovio i tym razem gracze mogą liczyć na aktualizacje, które będą dodawać nowe elementy do gry – powiedział Jami Laes, wiceprezes Rovio ds. gier.

3-angry-birds-transformers

Warto w tym miejscu przyjrzeć się samej rozgrywce. To nie jest kolejna gra, w której celujemy w konstrukcje ułożone z desek i innych elementów, aby zniszczyć złe świnie. Tym razem mamy dużo bardziej dynamiczną rozgrywkę, gdzie trzeba biegać, strzelać, a także unikać przeszkód. To zupełnie nowa gra w świecie Angry Birds, więc jest spora szansa, że po raz kolejny okaże się sukcesem. Sami zobaczcie:

Grę możecie już pobierać z iTunes App Store, gdzie oczywiście jest darmowa, ale brakuje w niej płatności wewnętrznych. Użytkownicy Androida muszą jeszcze poczekać na swoją kolej. O Windowsie Phone chyba nie ma co wspominać…

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o