Ograniczenia regionalne aplikacji? Dzięki tej appce to nie problem

Nie zawsze możemy pobrać wszystkie aplikacje i gry z Google Play. Deweloperzy często stosują ograniczenie dla konkretnych modeli urządzeń lub konkretnych państw. Jednak jest sposób, aby obejść to zabezpieczenia i to bardzo prosty sposób. Wystarczy mała aplikacja.

Jej nazwa to APK Downloader Extension, która współpracuje ze wszystkmi przeglądarkami internetowymi na Androida. Jeśli natraficie w sklepie Google Play na appkę, którą z powodu ograniczeń nie będziecie mogli pobrać, to wystarczy otworzyć stronę z aplikacją w przeglądarce.

Po tym wystarczy tylko kliknąć w przycisk share i wybrać APK Downloader Extension, a na kolejnym ekranie kliknąć „Get”. Po tym do pamięci telefonu zostanie pobrany plik APK, z którego bez problemu zainstalujemy każdą aplikację. Prawda, że proste?

Jest jednak jeden warunek – trzeba mieć działające Usługi Google Play. Jeśli ich nie macie, to przynajmniej trzeba być zalogowanym przy pomoc Google Framework ID. Co ważne, aplikacja ma także funkcję automatycznego instalowania aplikacji po pobraniu pliku APK.

No i jeszcze jedna sprawa – APK Downloader Extension nie działa z płatnymi aplikacjami. W ten sposób można pobierać tylko darmowe gry i appki. To szybszy i zdecydowanie bezpieczniejszy sposób pobierania aplikacji, niż szukanie ich w czeluściach internetu. Przede wszystkim dlatego, że pochodzą bezpośrednio z Google Play.

Aplikację APK Downloader Extension możecie pobrać za darmo ze sklepu Google Play.

Źródło: LifeHacker

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o