Nowa aplikacja pogodowa na Androida od… Microsoftu

Climatology nie jest standardową aplikację pogodową, która po miejscu naszego pobytu pokazuje, czy aktualnie świeci słońce, czy i np. w najbliższym czasie nie będzie padać. O nie. Climatology to aplikacja do… sprawdzania klimatu.

Aplikacja pozwala na sprawdzenie średniej temperatury, wilgotności oraz średnich opadów dla danego obszaru w danym miesiącu w ciągu roku. Dla osób, które spędzają czas główne we własnym mieście, nie będzie specjalna przydatna, chyba że ktoś po prostu lubi tego typu ciekawostki.

Aplikacja Climatology od Microsoftu przyda się dużo bardziej podróżnikom i osobom, które wyjeżdżają na zagraniczne wakacje, szczególnie w jakieś egzotyczne miejsca. Lecisz na Dominikanę? W aplikacji sprawdzisz przywołane wcześniej informacje na temat pogody, co pozwoli lepiej przygotować się do wyjazdu.

climatology

Obawiam się jednak, że średnie: temperatura, wilgotność i opady to trochę za mało, żeby przyciągnąć potencjalnych użytkowników. W Sklepie Play nie brakuje konkurencyjnych rozwiązań, które oferują nieco więcej.

Jeśli jednak chcielibyście sprawdzić aplikację Climatology, to możecie ją pobrać ze Sklepu Play. Co ciekawe, appka od Microsoftu została przygotowana tylko na Androida i nie ma jej w wersji na… Windows Phone.

Aktualizacja:

Na szczęście Microsoft nie jest aż tak szalony, jak na początku się wydawało i aplikacja Climatology pojawiła się – choć z lekkim opóźnieniem – także w wersji na Windows Phone. Możecie ją oczywiście pobrać z Windows Phone Marketplace.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o