Aplikacja Facebooka przypomni Ci, żeby coś napisać na swojej tablicy

Znacie osoby, które co chwilę piszą coś na swojej tablicy na Facebooku? Ja już też nie, bo ukryłem ich powiadomienia. Jednak okazuje się, że szefostwo niebieskiego portalu społecznościowego chce, żeby takich ludzi było jak najwięcej.

Niejaki Bijan Sabet odkrył w swoim telefonie nową funkcjonalność Facebooka. Na jego smartfonie pojawiło się powiadomienie, w którym aplikacja FB przypomina mu o tym, żeby zaktualizował swój status. Możecie to dokładnie zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu:

Aplikacja Facebooka

Redaktorzy Mashable postanowili skontaktować się z przedstawicielami Facebooka, żeby potwierdzić te doniesienia. Niestety okazało się, że portal rzeczywiście testuje taką funkcjonalność i jest ona dostępna o pewnej części użytkowników. Pocieszające jest jedyne to, że to na razie właśnie tylko test. Na razie nie wiadomo, czy tego typu powiadomienia na stałe trafią do aplikacji Facebooka.

Ja mam ogromną nadzieję, że tak się nie stanie. Po pierwsze, byłoby to strasznie wkurzające. Po drugie, jeśli ludzie sugerowaliby się tymi komunikatami, to musiałbym pewnie zablokować połowę swoich znajomych. Czasami zdarza im się wrzucić coś fajnego, więc niech lepiej zostanie tak, jak jest. Aplikacja Facebooka powinna przede wszystkim zostać poprawiona pod kątem błędów i stabilności.

źródło: Ubergizmo

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o