Aplikacja YouTube na Androida z nową funkcją dla fanów programów na żywo

YouTube logo

Dość niespodziewanie Google zaktualizował swoją aplikację YouTube na Androida. Początkowo wydawało się, że w nowej wersji nie pojawiła się żadna, ciekawa i godna odnotowania funkcja. Jednak okazuje się, że appka nieco się zmieniła. Nowa funkcja spodoba się przede wszystkim miłośnikom przekazów na żywo, których na YouTubie przecież nie brakuje.

Okazało się, że w aplikacji YouTube na Androida można teraz brać udział w chacie przy materiałach nadawanych na żywo. Szczerze mówiąc to bardzo rzadko oglądam coś live, więc nie wiedziałem, że takiej funkcji w ogóle nie ma. Jedyne, co oglądam na YouTube na żywo to konferencje firm technologicznych, na których prezentowane są nowe urządzenia.

Jestem jednak pewien, że wiele osób lubi oglądać materiały na żywo, bo jest ich na YouTube całkiem sporo. W końcu można przejść do specjalnej zakładki „na żywo”, gdzie prezentowane są tylko takie filmy. Opcja jest dostępna w aplikacji YouTube w wersji 6.0.13, która dopiero jest wysyłana do użytkowników. Być może już niedługo zobaczysz aktualizację na swoim telefonie. Jeśli nie chcesz czekać, to możesz pobrać bezpieczny plik APK.

Aplikacja YouTube jest oczywiście dostępna w Sklepie Google Play.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o