Świetna informacja – Telltale Games tworzy grę z Batmanem

Telltale Games to studio, które w mgnieniu oka zdobyło popularność na całym świecie. Stało się tak za sprawą gier przygodowych, które często są nazywane interaktywnymi filmami. Mowa chociażby o The Walking Dead, Wolf Among Us lub Tales from the Borderlands. Teraz firma szykuje kolejny tytuł, tym razem z Batmanem w roli głównej.

Gra powstanie przy współpracy z Warner Bros. oraz DC. Premiera jest szykowana na 2016 rok, ale dokładna data na razie pozostaje tajemnicą. Nie znamy też tytułu. Ten dopiero ma zostać ujawniony. Dwie rzeczy są pewne – w grze będzie Batman i tytuł zostanie wydany w wersji na komputery, konsole i urządzenia mobilne!

– W Telltale jesteśmy zaszczyceni tym, że możemy tworzyć nasze unikalne, interaktywne opowieści z największymi markami na świecie. Jesteśmy też podekscytowani tym, że wkrótce będziemy odkrywać co to znaczy być Batmanemw nowej serii, która będzie miała premierę w 2016 roku – powiedział Kevin Bruner, współzałożyciel i prezes Telltale Games. – Nasze podejście da graczom możliwość głębszego wglądu w życie i umysł Bruce’a Wayne’a, jego podwójną osobowość oraz zmagania z odpowiedzialnością za miasto pogrążone w korupcji i bezprawiu – dodaje.

Więcej na temat samej gry mamy dowiedzieć się jeszcze w tym tygodniu. Zaprezentowany ma być także krótki teaser z rozgrywki. Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać. Jestem ogromnym fanem produkcji Telltale Games i miłośnikiem superbohaterów. A Batman ma u mnie szczególne względy – to chyba mój ulubiony heros. Jestem pewien, że nowa gra z Człowiekiem Nietoperzem będzie rewelacyjna!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o