Brother in Arms 3 właśnie pojawiło się w Google Play oraz App Store i to za darmo!

Kilka dni temu pisałem o tym, że gra Brother in Arms 3 jeszcze w tym roku miała zadebiutować w wersji na urządzenia mobilne. Taką obietnicę złożył Gameloft jeszcze w styczniu 2014 roku na targach CES w Las Vegas. Od tamtego czasu niewiele się działo. Dopiero dzisiaj deweloper dotrzymał obietnicy, bowiem gra właśnie pojawiła się w Sklepie Google Play oraz App Store skąd można ją pobrać za darmo.

Brother in Arms 2 było grą z perspektywy pierwszej osoby, czyli klasycznym FPS-em. Brother in Arms 3 jest grą zupełnie inną. Przede wszystkim zmienił się widok na trzecią osobę. To pociągnęło za sobą zmiany w samej rozgrywce. W tej grze nie chodzi o to, aby biec przed siebie i zabijać kolejnych przeciwników. Zamiast tego musimy się chować za kolejnymi barierkami, pojazdami i wszelkiej maści przeszkodami. Dopiero stamtąd staramy się atakować przeciwników.

1-brother-in-arms-3

Formuła gra jest niezwykle prosta i powinna być znana wszystkim miłośnikom grania na smartfonach i tabletach. Brother in Arms 3 zostało podzielone na krótkie misje, w których mamy konkretne zadania do wykonania, np. dostać się w określone miejsce, pod drodze zabijając jak najwięcej oponentów i przy tym tracąc jak najmniej z naszego paska życia. Im lepiej nam pójdzie, tym więcej punktów zdobędziemy i wyżej zostaniemy nagrodzeni. Tradycyjnie już za każdą misję możemy zdobyć maksymalnie 3 gwiazdki, każdą do konkretny cel do spełnienia.

3-brother-in-arms-3

Oczywiście mamy do czynienia z tytułem mobilnym, więc nie zabrakło mikropłatności, dzięki którym możemy sobie ułatwić rozgrywkę lub przyspieszyć postęp. Poszczególne paczki kosztują od 1,99 dol. aż do 99,99 dol. Gra została wyposażona także w system energii, a to oznacza, że każda misja kosztuje nas określą ilość siły. Gdy ta się wyczerpie, to po prostu musimy poczekać aż z czasem energia się odnowi.

4-brother-in-arms-3

Nie zmienia to jednak faktu, że to doskonale wszystkim znane systemy, więc nikogo nie powinna dziwić ich obecność, a tym bardziej zniechęcać do ewentualnego zagrania. Brother in Arms 3 wydaje się ciekawym tytułem, w końcu stoi za nim doświadczone studio, które ma na swoim koncie mnóstwo dobrych gier.

Brother in Arms 3 możecie pobrać ze Sklepu Google Play lub App Store.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o