Brother in Arms 3 jeszcze w tym roku na urządzeniach mobilnych (trailer)

Jeszcze w styczniu na targach CES 2014 Gameloft zaprezentował demo gry Brother in Arms 3: Sons of War. Jednak do tej pory strzelanka wciąż nie zadebiutowała na urządzeniach mobilnych, chociaż deweloper zapowiada, że stanie się to w czwartym kwartale 2014 oku. Na szczęście najnowszy trailer zdradza co nieco na ten temat. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku i to na wszystkich trzech najpopularniejszych systemach – Android, iOS oraz Windows Phone.

Gra jest tworzona przez Gameloft, a więcej jednego z największych i najbardziej doświadczonych deweloperów gier mobilnych. Tym samym nie powinniśmy się raczej martwić o jakość Brother in Arms 3. Nawet już na trailerze gra prezentuje się całkiem nieźle.

Co ciekawe, Gameloft wprowadził całkiem sporo zmian. Początkowo gra miała być liniowa. Postać miała ustawiać się w konkretnych miejscach, a do gracza miało należeć tylko celowanie i strzelanie. Na szczęście ta idea upadła i teraz gracz sam będzie poruszał wojakiem, tak samo, jak w normalnych FPS-ach chociażby na PC-ty. Wiemy także, że w grze ma być dostępnych w sumie 12 „braci” o różnych umiejętnościach.

Jak już wspominałem na wstępie, gra zadebiutuje na trzech systemach mobilnych – Android, iOS oraz Windows Phone. Premiery należy spodziewać się jeszcze w grudniu 2014 roku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o