Candy Crush Saga nareszcie zadebiutowało na Windows Phone

Miłośnicy i użytkownicy Windows Phone, bo to wbrew pozorom nie to samo, mają coraz mniej powodów do narzekania z powodu braku aplikacji i gier na mobilne kafelki. Właśnie w sklepie Windowsa Phone pojawiła się jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie. Mowa oczywiście o Candy Crush Saga, która znalazła się chociażby na samym szczycie najczęściej pobieranych gier na Androida. No to jazda, niszczyć cukierki!

Gra ma dokładnie te same funkcje, co w wersji na pozostałe systemy mobilne. A to oznacza kolorową, cukierkową (to słowo pasuje tu jak żadne inne) grafikę, mnóstwo poziomów do pokonania, liczne bonusy i usprawnienia do zebrania, czy też tabele najlepszych graczy oraz możliwość porównywania swoich wyników ze znajomymi.

Gra oferuje oczywiście synchronizację między poszczególnymi platformami. Przenoszenie wcześniejszego postępu odbywa się poprzez zalogowanie do Facebooka, gdzie gra również jest dostępna. To właśnie stamtąd są pobierane wcześniejsze wyniki, więc jeśli już kiedyś graliście w Candy Crush Saga na innym systemie lub właśnie na Facebooku i nie chcecie zaczynać wszystkiego od początku, to po prostu zalogujcie się w grze na fejsiku.

Grę Candy Crush Saga na Windows Phone możecie pobrać z oficjalnego sklepu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o