Day of the Viking – to może być kolejny hit na Androida. Gra wygląda pięknie (wideo)

To może być jedna z najładniejszych gier, jakie wkrótce zadebiutują na Androidzie. Day of the Viking wygląda po prostu przepięknie, a przy tym zapowiada się na naprawdę fajną zabawę. Gra kilka tygodni temu zadebiutowała na systemie iOS, a już wkrótce pojawi się także na Androidzie.

Day of the Viking to nic innego, jak wariacja na temat gier „tower defence”. Jednak w tym przypadku nie stawiamy wież, karabinów, czy też wyrzutni rakiet i czekamy, czy przeciwnikowi uda się przedrzeć, a sami kombinujemy, celujemy i strzelamy. Przecież nie może być zbyt łatwo.

3-Day-of-the-Viking-Android

Oczywiście naszym zadaniem jest ochronienie księżniczki, znajdującej się w wieży zamkowej, przed hordami niebezpiecznych Wikingów. W sumie każdy gracz będzie miał do pokonania 80 poziomów i 10 szalenie trudnych wyzwań specjalnych. Day of the Viking zawiera także kilkanaście różnych rodzajów przeciwników, przeszkód i maszyn wojennych. Nie zabraknie także niekończącego się trybu, w którym będzie chodzi po prostu o osiągnięcie jak najwyższego wyniku. Producent nie zapomniał także o płatnościach wewnątrz aplikacji, dzięki którym możliwe będzie kupowanie ulepszeń, bonusów i dodatkowych broni.

Gra zapowiada się naprawdę ciekawie, ale jej największą zaletą jest chyba przepiękna grafika. Poziomy i wszystkie postacie wykonane są z dużym smakiem, pomysłem i humorem. Wrażenia wizualnie nie są w tego typu tytułach najważniejsze, ale zdecydowanie przyjemniej gra się, gdy przed oczami mamy tak ładne widoki.

Dokładna data premiery gry Day of the Viking na Androida nie jest jeszcze znana. Gra jest już dostępna między innymi na iOS-ie, gdzie kosztuje aktualnie 3,79 dol. Nie wiadomo, czy taka sama cena będzie obowiązywać w Sklepie Play, czy też może producent zdecyduje się na model freemium. Ja jestem jednak pewny, że gra jest warta tych 3 dol. i na pewno ją zrecenzuję, jak tylko pojawi się na Androidzie. Myślę, że to może być prawdziwy hit. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

źródło: DroidGamers

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o