Autumn Designer to ciekawa aplikacja dla dzieci, ale nie popadajmy w skrajności

Kto z nas w dzieciństwie nie tworzył figurek z kasztanów? Nie zbierał liści i nie wklejał ich do zeszytu lub nie wkładał pomiędzy pożółkłe stronice książek? Z biegiem lat coraz więcej dziecięcych zabaw odchodzi w zapomnienie lub przenoszone są one na ekrany naszych smartfonów lub tabletów. Tak się stało również z kasztanowymi ludkami.

Aplikacja Autumn Designer od 123 Kids Fun umożliwia tworzenie postaci, zwierząt oraz przedmiotów z jesiennych skarbów, które można znaleźć w lasach i nie tylko. Twórcy zapewniają nas o możliwości twórczej zabawy przez wiele godzin.

Twoja pociecha ma do dyspozycji liście, kasztany, owady, owoce jarzębiny, kamyki i wiele innych. Można wykorzystać również piórka, gałązki czy też grzyby. Po zakończonej zabawie możesz zapisać projekt Twojego dziecka oraz pochwalić się na przykład znajomym. Dla młodszych dzieci twórcy przygotowali także 10 puzzli, które mają rozbudzać wyobraźnię.

Aplikacja może pomóc rozwijać wyobraźnię waszego maleństwa, jego sprawność manualną czy też koordynację wzrokowo-ruchową.

Oprócz tworzenia wszelkiego rodzaju postaci, możliwe jest  również robienie zdjęcia dzieciom, dodawanie ramki, drukowanie i wieszanie takiego dzieła w pokoiku. To od Was zależy, w jaki sposób wykorzystacie aplikację.

Aplikacje tego typu przydają się, gdy wasze dziecko choruje i nie chcecie wypuszczać go z domu w zdradliwą, jesienną pogodę. Ale nie zapominajcie, że najważniejszy jest kontakt dziecka z prawdziwą przyrodą, jesienną aurą i jej wieloma kolorami. Po takim spacerze pociecha na pewno grzecznie pójdzie spać.

Aplikacja dostępna jest dla użytkowników systemu Android oraz iOS.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o