Ceny za aplikacje z Windows Phone i Google Play dodasz do rachunku T-Mobile

T-Mobile wprowadza nową usługę o nazwie Dodaj do rachunku. Dzięki niej nie trzeba się już martwić o odpowiednią kartę płatniczą do kupowania aplikacji ze sklepów Windows Phone oraz Google Play. Teraz tego typu zakupy mogą być dodawane do rachunku.

Oferta została przygotowana z myślą o użytkownikach abonamentowych i dotyczy zarówno aplikacji, jak i wszystkich innych materiałów, dostępnych w sklepach, czyli także książek, filmów, czy też muzyki.

T-Mobile zapewnia, że sposób jest w pełni bezpieczny. Na dodatek przygotowano miesięczny limit transakcji, który wynosi 200 zł. Ten sposób zakupu nie koliduje także w żaden sposób z ustaleniami w sklepie Androida i cały czas obowiązuje 15-minutowy okres wycofania się z transakcji, bez ponoszenia żadnych kosztów.

Z tej okazji fioletowy operator przyszykuje także specjalną sekcję w sklepach Windows Phone oraz Google Play, gdzie będą prezentowane najciekawsze aplikacje oraz porady na ich temat.

Usługa Dodaj do rachunku ma być wprowadzana stopniowo w dniach 22-25 lipca. Wcześniej usługa była jeszcze dostępna w sklepie Firefox, więc w sumie obsługuje trzy platformy z aplikacjami.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o