Pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu o Stevie Jobsie

Już wiemy, kto zagra Steve’a Jobsa i Steve’a Wozniaka w filmie reżyserii Dannyego Boyle’a. W role wcielą się odpowiednio Michael Fassbender oraz Seth Rogen. To jednak żadne zaskoczenie, ponieważ wiemy o tym już od dawna. Dzisiaj Daily Mail dotarł do pierwszy zdjęć z planu, na których możemy zobaczyć ową dwójkę już w roli dwóch Steve’ów, którzy założyli jedną z największych firm technologicznych na świecie.

Podobno Fassbender nie był wcale pewniakiem do zagrania roli Jobsa. Początkowo do roli byli przymierzani między innymi Christian Bale oraz Leonardo DiCaprio, ale obydwoje odrzucili propozycje. Gdy padł pomysł zatrudnienia Fassbendera, ten nie spodobał się Aaronowi Sorkinowi. Jednak reżyser – Danny Boyle – wstawił się za aktorem, twierdząc, że jest on świetny i właśnie nastał jego czas.

fassbender-as-jobs

Fot. Daily Mail

Film jest kręcony między innymi w domu z czasach dzieciństwa Steve’a Jobsa i w legendarnym już garażu, w którym swoje działanie miała rozpocząć firma spod znaku jabłka.

I chociaż Fassbender to moim zdaniem aktor wybitny i uwielbiam go w wielu rolach, to jakoś nie pasuje mi do wizerunku Steve’a Jobsa. Seth Rogen przypomina Wozniaka, ale co do Fassbendera mam spore wątpliwości. Mam jednak nadzieję, że nadrobi to wszystko swoim talentem.

Photo credit: Jesus Belzunce / Foter / Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-NC-ND 2.0)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o