Feedly ma 3 miliony użytkowników i aktualizuje aplikacje

Feedly ogłosiło dzisiaj aktualizację swojej aplikacji na iPhone’a, iPada, iPoda Touch, urządzenia z Androidem, Firefoxa, Chrome oraz Safari. Jednocześnie agregator treści dobił do 3 milionów użytkowników.

Rezygnacja Google z czytnika RSS Reader była świetną wiadomością dla Feedly. Usługa, w ciągu zaledwie kilku tygodni, osiągnęła aż 3 miliony użytkowników, co bez wątpienia jest bardzo dobrym wynikiem.

Jednocześnie została zaktualizowana aplikacja na iOS, Androida i trzy przeglądarki internetowe – Firefox, Chrome i Safari. Co wprowadzono w niej nowego? Przede wszystkim nowy mechanizm wyszukiwania, który w pewien sposób uczy się zachowania użytkownika. Im częściej będzie on wyszukiwał informacji, tym Feedly lepiej będzie się uczył tego, co zostaje wybrane i tym samym skuteczniej ma prezentować wyniki w przyszłości.

Poza tym pojawiła się nowa zakładka „Must Reads”, w której promowane będą najciekawsze i najważniejsze informacje z danego dnia oraz możliwość udostępniania treści na Google+. Nową wersję aplikacji można już pobierać z Google Play, App Store oraz strony Feedly.

Źródło: Feedly

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o