Flipboard w końcu pojawił się na Windows Phone

Wczoraj rano oficjalna aplikacja Flipboard trafiła w końcu na Windows Phone.

Gdy na początku tego roku najpopularniejsza aplikacja magazynowa pojawiła się na Windowsa 8.1 wszystko wróżyło, że w końcu developerzy zaczęli się interesować platformą Microsoftu. Przewidywano również, że mobilna wersja Flipboarda trafi szybko na Windows Phone. Jednak przyszło nam na nią czekać ponad pół roku.

flipboard-WP-2

W końcu, wczoraj rano, aplikacja pojawiła się jako Beta, a następnie została zaktualizowana do wersji stabilnej. Flipboard na Windows Phone wspiera tylko urządzenia z systemem o numerze 8.1. Posiadacze starszych wersji(8 i 7.x) nie mają możliwości pobrania aplikacji. Dodatkowo Flipboard wspiera tylko i wyłącznie urządzenia z 1 GB i więcej pamięci RAM. Użytkownicy starszych oraz tańszych urządzeń z Windows Phone muszą obejść się smakiem.

Flipboard jest aplikacją która tworzy nam naszą personalną gazetę. Na początku zaznaczamy jakie tematy nas interesują, by potem aplikacja sama dobierała interesujące artykuły. Możemy również podpiąć do nasze konta na Twitterze i Facebooku. Następnie w naszą gazetę Flipboard wkomponuje posty i tweety naszych znajomych.

Link do pobrania Flipboard z Windows Phone Store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o