Pierwszy epizod Gry o Tron Telltale Games za darmo w Sklepie Google Play i Apple App Store

Telltale Games to – jeszcze do niedawna – niewielki producent gier. Firma szybko stała się znana na całym świecie za sprawą swoich przygodówek. Zaczęło się od Walking Dead, przez Wolf Among Us, Tales from Borderlans i na Grze o Tron kończąc. Ostatnia z nich, a konkretnie pierwszy epizod (gra jest podzielona na części) właśnie można pobrać całkowicie za darmo ze Sklepu Google Play oraz Apple App Store.

Każdy z kolejnych epizodów kosztuje dokładnie 4,99 dol. Może się wydawać, że to wygórowana cena i rzeczywiście trochę tak jest. Zapewniam Was jednak, że nie będziecie żałować. Grałem w gry Telltale Games i mogę powiedzieć o nich tylko jedno – są rewelacyjne. Wciągają niemiłosiernie i to pomimo tego, że… trochę mało w nich samego grania. To jakby interaktywne opowieści, w których od naszych decyzji zależy to, jak potoczy się dalsza rozgrywka, kto przeżyje, a kto zginie tragicznie. Czasami, niestety, trzeba podejmować decyzje, kogo ocalić.

screen520x924

Oczywiście udostępnienie pierwszego epizodu zupełnie za darmo to doskonale przemyślana decyzja. Po pierwsze, ma nakłonić użytkowników do zainteresowania się grą i wciągnięcia w historię. Poza tym wkrótce zadebiutuje ostatni, finalny epizod całej historii, więc trzeba wzbudzić ponownie zainteresowanie serią. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Telltale Games robi coś takiego. Jak widać taktyka sprawdza się doskonale, bo cały czas z niej korzystają.

Grę możecie pobrać ze Sklepu Google Play oraz Apple App Store:

google_play

apple_store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o