Gra o Tron nadchodzi… na Androida

Fani Gry o Tron na pewno czekali na ten moment. Popularna gr, osadzona w świecie Starków, Lannisterów i Targaryenów właśnie zadebiutowała na systemie Android. Wcześniej była dostępna jedynie w wersji przeglądarkowej oraz na iOS.

Game of Thrones Ascent, bo tak dokładnie nazywa się ta gra, to typowy tytuł z kategorii strategii ekonomicznych. Obowiązkiem gracza jest dbanie o swój własny ród, zamieszkujący fikcyjną krainę. Swoje wpływy można powiększać na wiele sposobów, np. rozwijając armię i uczestnicząc w bitwach lub też na drodze pokojowej, poprzez handel. Możliwości jest naprawdę sporo. Oczywiście nie brakuje także rankingów najsilniejszych.

Jednak zanim pobierzecie grę, która jest dostępna w Sklepie Play całkowicie za darmo, muszę was uprzedzić, że Game od Thrones Ascent pełne jest mikropłatności. Zapewne da się ich uniknąć i grać całkowicie za darmo, ale jest to nieco męczące i wymagana jest anielska cierpliwość. Zapewnia też, że bez wydania prawdziwych pieniędzy, nie uda wam się dojść na sam szczyt rankingów i zostać najsilniejszym rodem w całej grze.

Nie zmienia to jednak faktu, że to bardzo przyjemna gra, osadzona w świecie niezwykle popularnego serialu. Jeśli chcecie ją pobrać, to odsyłam do Sklepu Google Play.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o