Już jutro rusza wielka wyprzedaż elektroniki!

Już jutro (9 listopada) jeden z największych sklepów z elektroniką rozpoczyna wielką wyprzedaż. To element corocznej akcji, która na całym świecie – także w Polsce – cieszy się ogromną popularnością.

Mowa o wyprzedażach na GearBest.com z okazji 11 listopada. Promocja rusza już jutro, czyli 9 listopada. Na jakie okazje można liczyć? Przede wszystkim każdego dnia o godzinie 17:00 czasu polskiego będzie dodawana tzw. Daily Flash Sales. To doskonała okazja, aby w niezwykle atrakcyjnych cenach kupić bardzo fajne produkty. Naprawdę warto sprawdzić. Tym bardziej, że obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, więc warto mieć rękę na pulsie. Liczba przedmiotów codziennie będzie ograniczona.

Ale to nie wszystko. Z tej samej okazji będzie można uzyskać nawet 60-70% zniżki na rzeczy z kategorii: telefony komórkowe, technologie przyszłości, zabawki i hobby, smart life (dom i ogród), a nawet fashion trend (moda i uroda). Nie zapomnijcie też o dwóch pozostałych promocjach – na kupony i urządzenia z procesorami Intela.

Wyprzedaż rusza 9 listopada i potrwa do 14 listopada. To aż 6 dni ogromnych promocji w jednym z największych sklepów z elektroniką na świecie. Nie wierzycie? W zeszłym roku na wyprzedażach z okazji 11 listopada ludzie na całym świecie wydali około 14,4 mld dolarów. Dla porównania Czarny Piątek to niecałe 2 mld dolarów.

Aktywne promocje znajdziecie na podstronie GearBest.com.

*Tekst powstał przy współpracy z marką GearBest.com

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o