Nowy Gmail 5.0 z Material Design i obsługą innych kont (plik APK)

Google w końcu udostępnił wszystkim użytkownikom nową wersję aplikacji Gmail. Do tej pory wydanie oznaczone jako „5.0” było dostępne tylko w wersji Preview systemu Android 5.0 Lollipop, a teraz może ją pobrać każdy użytkownik zielonego robota.

Już jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Gmail ma zacząć obsługiwać konta innych serwisów pocztowych, między innymi Outlooka oraz Yahoo! To bardzo ważna aktualizacja, na którą na pewno czekało wielu użytkowników Androida. W końcu aplikacja Gmaila uchodzi za całkiem niezłą, a na dodatek konto Google jest konieczne do korzystania ze smartfona lub tabletu z Androidem. Jeśli ktoś miał jeszcze maila na Outlooku, to musiał korzystać z dwóch aplikacji, aż do teraz.

Poza tym Gmail 5.0 został odświeżony w stylu Material Design. A to oznacza, że na ekranie naszych urządzeń mobilnych zobaczymy ciekawe przejścia i animacje, a tworzenie nowej wiadomości odbywa się poprzez kliknięcie czerwonego przycisku z plusem, który został umieszczony w prawym, dolnym rogu.

Jeśli nie chcecie czekać na aktualizację od Google, to możecie pobrać plik APK Gmail 5.0.

źródło: Android Police

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o