Godfire na Androida jeszcze w tym kwartale

Wielu graczy czeka na premierę gry Godfire: Rise of Prometheus na system operacyjny Android. Twórca gry – polska marka Vivid Games – poinformował właśnie, że zadebiutuje ona jeszcze w tym kwartale.

Jeszcze w tym kwartale zadebiutuje Godfire w wersji na Androida. To już pewne, bowiem informacja pochodzi bezpośrednio od firmy Vivid Games. Jednak nie spodziewajmy się jej szybko, bowiem dany kwartał zazwyczaj oznacza jego koniec, czyli w tym przypadku wrzesień.

Jednak zanim Godfire: Rise of Prometheus zadebiutuje na urządzeniach z zielonym robotem, Vivid Games zaktualizuje wersję na iOS. W edycji oznaczonej jako 1.1 mają pojawić się nowe funkcje, które będą między innymi uwzględniać uwagi graczy, którzy do tej pory zdecydowali się zakupić tytuł. Pojawią się między innymi bardziej dynamiczne animacje postaci, co ma wpłynąć na szybszy gameplay. Udostępniona zostanie także nowa arena dla trybu Survival. Nie zabraknie także nowych przeciwników oraz broni.

Vivid Games wprowadzi także do Godfire funkcję „everyplay”. Będzie to pewnego rodzaju komunikator, który pozwoli na żywo dzielić się grą z innymi osobami. W bydgoskiej firmie wierzą, że pobudzi to „wirusowość” tytułu i tym samym wpłynie na sprzedaż.

Jak androidowiec czekam ze zniecierpliwieniem na premierę Godfire, tym bardziej, że miałem okazję już wypróbować grę i jest po prostu świetna. Grafika stoi absolutnie na najwyższym poziomie, a i grywalności nic nie brakowało. Co prawda widziałem tylko dwa poziomy, więc nie chcę zapewniać, że jest to gra niemal idealna, ale to, co widziałem, napawało optymizmem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o