Google I/O 2015 – już dzisiaj najważniejsza konferencja dla fanów Androida

Już dzisiaj odbędzie się najważniejsza konferencja dla wszystkich miłośników firmy Google i systemu Android. Mowa oczywiście o Google I/O. Co internetowy gigant zaprezentuje nam w trakcie dzisiejszego Keynote? Tego dowiemy się już o godzinie 18:30 czasu polskiego.

Na pewno w trakcie konferencji zobaczymy najnowszego Androida, oznaczonego jako 6.0 lub „M” (stawiam na Muffin). O tym, czego można się spodziewać, możecie przeczytać w tekście Pawła – „Android M – czego można się spodziewać po najnowszej odsłonie systemu„.

Co oprócz tego? Według plotek zobaczymy też dwa nowe Nexusy – mniejszego, produkowanego przez LG oraz większego (phablet) ze stajni Huawei. Pierwszy z nich ma mieć ekran o przekątnej 5,2 cala,na co bardzo liczę, bo Nexus 6 – ze względu na rozmiar – w ogóle nie budził mojego zainteresowania.

Jest też spora szansa, że dowiemy się więcej na temat Androida Auto, Androida dla urządzeń AGD, a także wirtualnej rzeczywistości, np. Cardboard. Oczywiście zaraz po konferencji możecie liczyć na nasze teksty i podsumowanie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o