Gramy w gry, czyli najlepsze premiery zeszłego tygodnia

Trochę później niż zazwyczaj, ale znacie powiedzenie, że lepiej później niż wcale. No to dzisiaj przygotowałem dla was kolejne zestawienie gier mobilnych, które zadebiutowały w zeszłym tygodniu. Oczywiście wybrałem tylko te najlepsze i najciekawsze.

Dzisiejsze zestawienie będzie dość nietypowe, a powód ku temu jest bardzo prosty. W minionym tygodniu zadebiutowało strasznie dużo gier w wersji na Androida, które wcześniej były już dostępne na Apple iOS. Są to na tyle ciekawe tytuły, że nie chcę ich pominąć, więc będzie ich dość sporo.

Xenowerk (8,43 zł lub 1,99 euro)

Dla użytkowników sprzętu Apple nie jest to nowa pozycja, ale już użytkownicy Androida mogli się z niż zapoznawać dopiero od kilku dni. A warto się zapoznawać, bo gra jest świetna. To bardzo wciągająca strzelanka z masą poziomów, broni i przeciwników do pokonania. Główny cel to zniszczenie wszystkich gniazd mutantów, aby nie mogli się rozwijać.

Xenowerk w Sklepie Google Play (Android)
Xenowerk w Apple App Store (iOS)

Geometry Wars 3 (22,83 zł lub 4,99 euro)

No i znowu jest to gra, w którą na pewno grało już wielu użytkowników systemu Apple iOS, ale takiej okazji nie mieli Androidowcy. I chociaż nazwa wskazywałaby na jakąś grę logiczną, to w rzeczywistości Geometry Wars 3 to bardzo dynamiczna i zręcznościowa strzelanka. Na dodatek nie należy do łatwych. Cena co prawda jest nieco wysoka jak na grę mobilną, ale grywalność spora,

Geometry Wars 3 w Sklepie Google Play (Android)
Geometry Wars 3 w Apple App Store (iOS)

Vainglory (za darmo)

No i znowu to samo. Już chyba załapaliście o co chodzi, prawda? Vainglory to gra z gatunku MOBA. Pojedynki są stosunkowo szybkie i trwają zaledwie po 20 minut. Twórcy zapewniają, że wszystkie elementy da się odblokować bez wydawania pieniędzy, ale jeśli nie chcemy zbyt długo czekać, to oczywiście chętnie przyjmą przelewy od nas (czyt. są mikropłatności). Sam nie jestem fanem MOBA, ale wiem, że takich jest sporo, więc polecam tę grę.

Vainglory w Sklepie Google Play (Android)
Vainglory w Apple App Store (iOS)

Stick Tennis Tour (za darmo)

Co tu dużo mówić – to po prostu tenis, ale nie w takim profesjonalnym, symulacyjnym wydaniu, a kolorowym, rysunkowym i nieco zabawnym. W grze jest sporo mikropłatności, ale da się grać bez nich. Stick Tennis Tour prezentuje się całkiem przyzwoicie.

Stick Tennis Tour w Sklepie Google Play (Android)
Stick Tennis Tour w Apple App Store (iOS)

No i to by było na tyle. W tym tygodniu nie pojawiło się aż tak dużo ciekawych gier, jak w poprzednich, więc dzisiejsze zestawienie zakończę na tych czterech, ale bardzo fajnych pozycjach.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o