Najlepsze gry mobilne z ostatniego tygodnia – musisz je sprawdzić

Gry to przez cały czas najpopularniejsza kategoria aplikacji mobilnych na praktycznie wszystkie systemy operacyjne. Nic na to nie poradzimy, że lubimy od czasu do czasu postrzelać wściekłym ptakiem. Nie możemy jednak zapominać o tym, że każdy dzień to porcja nowych tytułów mobilnych. Wiele z nich zasługuje na uwagę. Na przykład w minionym tygodniu pojawiło się mnóstwo ciekawych gier mobilnych, które powinniście wypróbować.

Pac-Man 256

Aż chciałoby się napisać, że gimby nie znają, ale jest to tak legendarny tytuł, że chyba nawet 8-latek zna Pac-Mana. Żółty pożeracz kulek i pogromca duszków (o ile jest na haju) odnalazł drogę także na urządzenia mobilne, ale w nieco innym wydaniu. Tym razem nie mamy kolejnych poziomów do pokonania, a jedną wielką i niekończącą się planszę z nowymi ulepszeniami, specjałami, a nawet przeciwnikami. To sprawia, że nowy Pac-Man jest dużo bardziej dynamiczny.

Cena: za darmo

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.bandainamcoent.pacman256
iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/pac-man-256-endless-arcade/id1002340615?mt=8

LEGO Batman: Beyond Gotham

Wszyscy znają LEGO. Wszyscy znają Batmana. Co może wyjść z połączenia tych dwóch marek? Tylko i wyłącznie coś dobrego i właśnie tak też się stało. To tradycyjna przygodówka w stylu pozostałych gier w świecie najpopularniejszych klocków na świecie. Co ważne, możemy grać nie tylko Batmanem lub Robinem, ale także członkami Ligi Sprawiedliwości, a nawet złoczyńcami. W sumie mamy do wyboru ponad 100 postaci!

Cena: 23,47 zł na Androida lub 4,99 euro na Apple iOS

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wb.goog.lbbg
iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/lego-batman-beyond-gotham/id981305941?mt=8

The Path to Luma

Przepiękna gra, której absolutnie musicie spróbować. Niech dodatkową zachętą będzie fakt, iż tytuł jest nie tylko darmowy, ale też nie ma w nim reklam i mikro-płatności. Instalujesz i grasz bez żadnych przeszkadzaczy. A The Path to Luma to niezwykle ciekawa gra logiczno-przygodowa, w której ratujemy kolejne światy przed wyginięciem.

Cena: za darmo

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.NRG.PathToLuma
iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/the-path-to-luma/id1017478824?mt=8

Final Fantasy VII

Wszyscy fani gier po prostu muszą znać Final Fantasy, a szczególnie część oznaczoną jako siódma. Legenda PlayStation wraca w wielkim stylu. Na razie tylko w wersji na urządzenia Apple, ale to tylko kwestia czasu. Musicie jednak wiedzieć, że Final Fantasy VII zajmuje aż 4 GB pamięci wewnętrznej i działa na iPhone’ach od modelu 5s, iPadach od 3. generacji oraz iPadzie Mini 2. Konieczna jest także instalacja systemu iOS w wersji co najmniej 8.0. Szkoda tylko tej ceny…

Cena: 15,99 euro

iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/final-fantasy-vii/id1021566244?mt=8

Avoid

Zasady są niezwykle proste – unikaj latających dookoła ostrzy i staraj się o zrobić jak najdłużej, a przy okazji zbieraj monety. Jeśli ostrze w końcu cię dorwie, to będzie dość… drastycznie. Avoid to wciągająca, ale jednocześnie bardzo wymagająca gra zręcznościowa. Ja takie po prostu lubię!

Cena: za darmo

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noodlecake.avoid

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o