Google aktualizuje swoje aplikacje – Hangouts, YouTube i Play Muzyka

Kilka aplikacji od Google doczekało się aktualizacji. Na pierwszy rzut poszły takie appki, jak: Hangouts, YouTube oraz Play Muzyka. Szczególnie ta ostatnia przyniosła ciekawe zmiany.

Jeśli chodzi o Hangouts, to aplikacja została zaktualizowana o poprawki w zabezpieczeniach i stabilności, więc po prostu powinna działać lepiej, szybciej i rzadziej się zawieszać. Nic nadzwyczajnego, ale z całą pewnością warto aktualizację zainstalować.

Kilku zmian doczekała się za to aplikacja YouTube’a na Androida. Jeśli nie korzystacie z playlist na najpopularniejszym na świecie serwisie z filmami, to możecie przejść do następnego akapitu. Jeśli korzystacie, to w menu pojawiła się opcja Pokaż Wszystkie, która przenosi do listy wszystkich zapisanych playlist, a same playlisty otrzymały menu kontekstowe, dzięki któremu można je zapisywać lub udostępniać. Też nic specjalnego, ale dla wielu osób może się to okazać przydatne.

Najwięcej najciekawszych zmian doczekała się aplikacja Play Muzyka. Google dodał do niej nowe widżety. Pierwszy z nich ma rozmiar 1 x 1 i dzięki niemu można włączyć kompletnie przypadkową muzykę. Zmiany dotknęły także widżet w rozmiarze 3 x 1, który nieco inaczej wygląda, a na dodatek można go rozciągnąć do rozmiaru 4 x 4, aby pokazywał wszystkie informacje o odtwarzanej muzyce. Poza tym na liście pobierania pojawiła się bardzo przydatna informacja na temat tego, ile mamy jeszcze dostępnego miejsca w pamięci urządzenia.

Sam jeszcze nie mam wszystkich aktualizacji, ale to kwestia czasu, aż wyskoczy mi powiadomienie. Piszę o tym po to, abyście nie martwili się tym, że u was nie ma jeszcze nowych wersji aplikacji. Wystarczy odrobina cierpliwości.

źródło: TalkAndroid

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o