Rewelacyjny Hitman GO w końcu debiutuje na Windows Phone

Już nie chcę pisać po raz kolejny o dostępności popularnych gier i aplikacji w wersji na Windows Phone i dlatego też po prostu napiszę, iż Hitman Go w końcu pojawił się na mobilnych kafelkach. Ta rewelacyjna gra z łysym zabójcą na zlecenie (nie, nie z Łysym z Brazzers) co prawda nie jest darmowa, ale z całą pewnością jest warta swojej ceny. Musicie w nią zagrać, inaczej pominiecie rewelacyjny kawałek kodu.

O co chodzi w Hitman GO? Nie jest to tradycyjna gra akcji w takiej formule, jaką znamy chociażby z konsol i komputerów. Co prawda nasze zadanie jest takie same – wypełniać kolejne misje i eliminować wyznaczone nam cele. Jest w tym przypadku wykonuje się to zgoła odmiennie.

hitman-go-2

Otóż Hitman GO to świetna gra logiczna, która w pewien sposób przywodzi na myśl szachy. Tak, szachy. Oto bowiem w grze sterujemy Hitmanem w formie pionka do gry. Przesuwamy nim po planszy, jednocześnie unikając rozpoznania, przebierając się w inne stroje i tak dalej. To po prostu gra logiczna z morderstwami w roli głównej. Jeśli myślicie, że to nie ma prawa bytu, to jesteście w ogromnym błędzie. Hitman GO to rewelacyjna gra, która potrafi wciągnąć na długie godziny. I nie myślcie sobie, że jest łatwa. O nie! Każdy kolejny poziom to coraz większe wyzwanie i pokonanie wszystkich nie należy do najłatwiejszych. Dlatego też Hitman GO tak wciąga, ponieważ wysoko stawia poprzeczkę i nie nudzi się tak szybko.

hitman-go-1

W przypadku Windows Phone ogromną zaletą Hitman GO jest to, że jest to aplikacja uniwersalna. A to znaczy, że kupując ją w sklepie z mobilnymi aplikacjami na kafelki, będziemy mogli także grać na naszych komputerach z Windows 8. Oczywiście zasada ta działa także na odwrót. Grę można kupić w wersji na PC i cieszyć się nią również na smartfonie z Windows Phone 8.1.

Aktualnie gra kosztuje 21,50 zł, czyli porównywalnie do Sklepu Google Play oraz Apple App Store. Może się wydawać, że to dużo, ale jeszcze raz podkreślam – gra jest warta tej ceny. Poniżej macie linki do wszystkich sklepów mobilnych z Hitman GO:

windows-phone-store

google_play

apple_store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o