Koniec z cyklicznym mobilnym Humble Bundle

Humble Bundle to strona, gdzie co mniej więcej 2 tygodnia pojawia się nowa paczka gier, które można kupić po dowolnej cenie, nawet jednego centa. Od dawna na stronie pojawiały się też zestawy gier i aplikacji mobilnych. Niestety, ale z tym już koniec, przynajmniej częściowo

Twórcy Humble Bundle poinformowali, że mobilne Humble Bundle odchodzi do historii. Na szczęście nie całkowicie, ale w takiej formie, w jakiej znaliśmy to do tej pory. Od wielu miesięcy Mobile Humble Bundle pojawiało się regularnie co 2 tygodnie i zawierało paczki gier i aplikacji na Androida. Teraz już nie będzie się tak pojawiać.

Ze strony zniknęła zakładka z mobilną paczką. Pomysłodawcy serwisu zarzekają się jednak, że to nie koniec gier i aplikacji na Androida. Po prostu nie będą się pojawiać regularnie, w odstępie 2 tygodni. Zamiast tego mobilne paczki mają się pojawiać w różnych częściach serwisu, czasami jako część innych zestawów, a czasami jako osobne paczki. Jednym słowem – jeszcze pilniej trzeba wypatrywać okazji.

To trochę smutna wiadomość, ale szczęściem w nieszczęściu jest to, że Humble Bundle nie rezygnuje całkowicie z rynku mobilnego.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o