Gry warte 27 dol. możesz mieć za zaledwie 4 dolce

Humble Bundle powinno być znane wszystkim graczom, którzy mają dostęp do internetu. To cykliczne zestawy gier, które można kupić za tyle, ile się chce, ale jeśli przekroczy się średnią wpłacaną kwotę, to dodatkowo otrzymuje się kolejne tytuły. Początkowo Humble Bundle dotyczyło tylko komputerów osobistych, ale z czasem pojawiła się także wersja mobilna, na Androida. No i dzisiaj pojawiła się jego nowa wersja.

W standardowej ofercie, w której płacimy tyle, ile chcemy, możemy zdobyć 3 gry, które normalnie kosztują 7,5 dol. Są to:

Buddye & Me – świetna, kolorowa przygodówka (idealna dla młodszych graczy),

Lyne – wymagająca gra logiczna,

Doodle Kingdom HD – kolejna gra logiczna, ale osadzona w świecie fantasy, pełnym magii, smoków i rycerzów.

Dzięki Humble Bundle można je kupić nawet za 1 dolara. Jeśli jednak zdecydujemy się nieco dopłacić i wyłożyć kwotę wyższą niż średnia wpłata (w tym momencie to niecałe 4 dol.), to dodatkowo otrzymamy jeszcze trzy gry, warte w sumie 20 dol.:

Sorcery 2 – bardzo oryginalną i świetnie ocenianą grę RPG,

Kings of Dragon Pass – literacko przedstawioną, tekstową grę fabularną,

OTTTD – wciągającą grę akcji ze sporą dawką… krwi.

Poza tym twórcy Humble Bundle obiecują, że do drugiego zestawu wkrótce dołączą kolejne tytuły, więc jeśli kupicie gry już teraz, po niższej cenie, to w ciągu kilku dni możecie się spodziewać wiadomości e-mail z kolejnymi, przyznanymi grami.

Pełną ofertę znajdziecie na stronie Humble Bundle Mobile.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o