Humble Mobile Bundle warto kupić chociażby dla tej jednej gry

Dzisiaj pojawił się nowy Humble Mobile Bundle, a to oczywiście sposobność do zakupienia ciekawych gier na smartfony i tablety w nieco niższych cenach. Najnowszy zestaw wyróżnia się przede wszystkim jednym tytułem. Za mniej niż 4 dolary można kupić rewelacyjną grę na Androida.

Ale wszystko po kolei. Płacąc dowolną kwotę za zestaw Humble Mobile Bundle otrzymacie trzy gry. Są to:

  • The Last Express – bardzo ciekawa gra przygodowa, do ukończenia której potrzeba ponad 20 godzin (normalnie kosztuje 24,56 zł),
  • Spaceteam (wersję Premium) – oryginalną grę do zabawy ze znajomymi,
  • Tilt to Live 2: Redonkulous – zabawną i kolorową grę zręcznościową (normalnie kosztuje 10,88 zł).

Za te trzy gry możecie nawet zapłacić 0,01 dolara, chociaż namawiam do przelania nieco większej kwoty i przeznaczenia większości na cele charytatywne.

Nie zabrakło także gier, które otrzymamy po zapłaceniu więcej niż wynosi aktualna, średnia wpłata. W momencie pisania tego tekstu jest to poniżej 4 dolarów. Za tę kwotę otrzymamy:

  • Blek – przepiękną w swojej prostocie i genialną w wykonaniu grę logiczną (normalnie kosztuje 13,90 zł),
  • Joe Danger – zabawne wyścigi motocyklowe (normalnie kosztują 13,16 zł),
  • oraz klucz całego zestawu, czyli Monument Valley – rewelacyjną wręcz grę mobilną, która robi prawdziwą furorę (normalnie kosztuje 3 zł).

Humble Mobile Bundle możecie kupić na oficjalnej stronie projektu. Oczywiście potrzebujecie do tego albo karty, którą można płacić za transakcje internetowe, albo doładowanego konta PayPal. Warto wydać te niecałe 4 dolary na wszystkie wymienione powyżej gry. Tym bardziej, że twórcy obiecują, iż do grona dołączą kolejne tytuły, które otrzymamy nawet po zakupieniu zestawu już teraz.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o