Into the Dead – kolejna gra na Androida z zombie w roli głównej (wideo)

Tematyka zombie jest ostatnio na czasie i wszelkiego rodzaju deweloperzy są bardzo płodni w tej kwestii. Kolejną grą, w której zobaczymy żywe trupy jest Into the Dead na Androida.

Tytuł został stworzony przez studio PIK POK. Historia zaczyna się od tego, że rozbija się helikopter, który leci główny bohater. W wypadku giną wszyscy pasażerowie i najwyraźniej cały świat. Jesteśmy jedynym ocalałym, który budzi się w świecie pełnym zombie. Nie pozostaje nam nic innego jak… uciekać.

I właśnie na tym polega Into the Dead. Z jednej strony jest to FPS. Druga strona medalu jest taka, że postać sama biegnie przez cały czas do przodu, a naszym zdaniem jest na wszelkie sposoby unikać żywych trupów. Możemy zbierać bronie, strzelać, czy nawet ciąć mechaniczną piłą łańcuchową. Z czasem zombie jest coraz więcej i tym samym coraz trudniej im uciekać.

Gra cieszy się już sporą popularnością w wersji na system iOS. Teraz trafiła na Androida. Jest darmowa, ale nie zabrakło w niej mikropłatności. Gra prezentuje się całkiem ciekawie. Zresztą obejrzyjcie sobie filmik:

Źródło: Android Police

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o