Jak obejrzeć konferencję Apple na temat Apple Watch?

Już dzisiaj odbędzie się konferencja Apple, na którym firma z Cupertino zaprezentuje Apple Watch, czyli swoją wizję inteligentnego zegarka. Smartwatch budzi ogromne emocje i spore zainteresowanie zarówno wśród mediów, jak i użytkowników. Specjaliści przewidują, że w ciągu pierwszych 12 miesięcy Apple sprzeda prawie 30 mln urządzeń. Tylko jak obejrzeć dzisiejszą konferencję Apple?

Tradycyjnie już, jak to w przypadku Apple bywa, nie każdy będzie miał okazję obejrzeć na żywo konferencję firmy z Cupertino. Ta rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 10:00 czasu pacyficznego, czyli o godzinie 18:00 czasu polskiego. Niestety firma z nadgryzionym jabłkiem najwyraźniej nie chce zdobywać nowych klientów.

Jak obejrzeć konferencję Apple?

Skąd taka teoria? Ponieważ tradycyjnie konferencję Apple będę mogli obejrzeć tylko posiadacze sprzętów z nadgryzionym jabłkiem w logo. Stream na żywo można obejrzeć przy pomocy iPhone’a lub iPada z systemem iOS w wersji 6.0, MacBooka z systemem co najmniej OS X 10.6.8 i Safari w wydaniu 5.1.10 oraz Apple TV drugiej lub trzeciej generacji z oprogramowaniem w wersji co najmniej 6.2. I to tyle. Sam próbowałem kilku różnych sztuczek i nigdy żadna nie działała, więc możecie próbować, ale żadne oszukiwanie raczej nie pomoże. Chcesz oglądać konferencję Apple? Musisz mieć sprzęt od tej firmy.

Jest jeszcze jedno rozwiązanie, które jest pewnego rodzaju kompromisem. Jeśli koniecznie chcecie oglądać dzisiejsza konferencją na temat Apple Watch, to możecie poszukać zagranicznego streamingu, na którym najprawdopodobniej ktoś na żywo będzie przez cały czas komentować wydarzenie. Nie jest to idealnie rozwiązanie, ale jedyne jeśli nie macie ani iPada, ani iPhone’a, ani tym bardziej MacBooka lub Apple TV.

Konferencja będzie dostępna na stronie http://www.apple.com/live/

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Damian JaroszewskiTomasz DuniaRafał Kurczyński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał Kurczyński
Gość

Znowu serwer będzie ciął się jak emo Martynka ;-)

Tomasz Dunia
Gość

Zawsze oglądam przez VLC na Windows i nie ma problemu :)

Damian Jaroszewski
Gość

A u mnie jakoś to nigdy nie działało :/