Wyprzedaż na Steam rusza już w najbliższą środę 26 listopada

Czas przygotować portfele. Coroczna wyprzedaż na Steam ruszy już za dwa dni – 26 listopada i potrwa zaledwie do 1 grudnia. Nie będzie więcej dużo czasu, a gier w promocyjnych cenach będzie na pewno sporo.

Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, że Valve, ale kilku użytkowników dostało wiadomość e-mail od PayPala, w którym serwisu informuje, aby lepiej doładowali swoje konta, bo już 26 listopada rusza wyprzedaż na Steam, która potrwa do 1 grudnia. Oczywiście mail mógł zostać wysłany przez przypadek, ale to raczej mało prawdopodobna wersja.

Nie zapominajmy też, że w zeszłym roku wyprzedaż miała miejsce mniej więcej w tym samym czasie i nic nie wskazuje na to, aby Valve chciało w jakiś sposób zmieniać datę promocji. Jeśli założymy, że w tym roku wyprzedaż będzie wyglądać podobnie, to znaczy, że co 8 godzin będzie się zmieniać oferta Flash Sales, a co 48 godzin Daily Deals. Ostatniego dnia najprawdopodobniej wszystkie dzienne promocje zostaną powtórzone, więc jeśli nie zdążycie czegoś kupić pierwszego lub drugiego dnia, to będzie na to szansa jeszcze ostatniego dnia.

Oczywiście nie wiemy, jakie gry zostaną przecenione. Trzeba przyznać, że ostatnie wyprzedaże na Steam były nieco rozczarowujące i mam nadzieję, że w tym roku Valve zaserwuje nam coś ciekawszego. Nie zmienia to jednak faktu, że już za 2 dni zacznie się jeden z najlepszych okresów dla wszystkich graczy na całym świecie. Wysprzedaż na Steam do zawsze spore wydarzenie.

źródło: VG247

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o