To najlepszy sposób na śledzenie na żywo wyników polskiej Ekstraklasy

W Sklepie Google Play wiele jest aplikacji piłkarskich. Rządzą przede wszystkim gry, ale nie brakuje też appek do śledzenia wyników ulubionych drużyn, statystyk w czasie rzeczywistym, czy też sprawdzania tabeli danej ligi. Niestety niewiele z nich tak szczegółowo obsługuje polskie rozgrywki, czyli Ekstraklasę. Na szczęście właśnie się to zmieniło.

Od teraz fani Ekstraklasy powinni zainteresować się aplikacją Kick na Androida. Już wcześniej miałem okazję ją recenzować, ale właśnie wzbogaciła się o kilka nowych funkcji, w tym obsługę polskich rozgrywek piłkarskich. Od ostatniej aktualizacji, która miała miejsce kilka dni temu, aplikacja przyda się wszystkim fanom Legii Warszawa, Lecha Poznań czy też Wisły Kraków.

Podstawowa zmiana, to właśnie dodanie rozgrywek Ekstraklasy, wraz ze wszystkimi funkcjami. Oznacza to, że użytkownicy aplikacji Kick w każdej chwili mogą sprawdzić aktualny kalendarz rozgrywek, sprawdzić tabelę ligi, czy też statystyki najlepszych graczy. W trakcie trwania meczu można także śledzić wyniki, statystyki, a także czerwone i żółte kartki. Oczywiście appka może w czasie rzeczywistym informować nas o najważniejszych wydarzenia, jak chociażby strzelone gole. Powiadomienia bardzo ciekawie prezentują się przede wszystkim na smartfonach Samsung Galaxy S6 Edge oraz Galaxy S6 Edge Plus, co możecie zobaczyć na poniższym wideo.

To jednak nie koniec zmian. Aplikacja pełna jest także najciekawszych informacji na temat rozgrywek. A to oznacza, że w jednym miejscu możemy czytać wywiady z zawodnikami, plotki transferowe i relacje z meczów, a także śledzić statystyki, tabele i mecze na żywo.

W aplikacji dodano także nowy widżet z wynikami na żywo, usprawniono przesyłanie danych (pliki są kompresowane, więc zjadają mniej danych mobilnych), a także poprawiono ekran kalendarza z najbliższymi i już rozegranymi spotkaniami.

Aplikację Kick możecie pobrać ze Sklepu Google Play:

google_play

Tekst powstał przy współpracy z firmą Samsung

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o