Jak obejrzeć dzisiejszą konferencję Apple?

Tradycyjnie już firma z Cupertino przez internet będzie transmitować swoją konferencję. Dzisiejsza prezentacja iPhone’ów 6 oraz najprawdopodobniej iWatcha nie będzie jednak dostępna dla każdego. Sprawdź, jak obejrzeć dzisiejszą konferencję Apple.

Apple udostępnia streaming swojej konferencji. Co więcej, już jest dostępny link, pod którym będzie można obejrzeć wideo. Niestety, aby zobaczyć prezentację nowych produktów z nadgryzionym jabłkiem, trzeba najpierw spełnić kilka warunków.

Po pierwsze, trzeba mieć urządzenie Apple. Jeśli korzystanie z komputerów to wymagana jest co najmniej przeglądarka Safari w wersji 5.1.10 oraz system OS X 10.6.8. W przypadku urządzeń przenośnych również musicie mieć przeglądarkę Safari oraz system iOS w wersji co najmniej 6.0. Możliwe jest także oglądanie transmisji przez Apple TV, ale pod warunkiem, że jest to urządzenie drugiej lub trzeciej generacji z oprogramowanie 6.2 lub wyższym.

I to tyle. Niestety streaming nie będzie dostępny dla posiadaczy Androidów, czy też Windowsa. Możecie ewentualnie poszukać liveblogów prowadzonych w największych serwisach o nowych technologiach, w tym także polskich, jak chociażby Spider’s Web. Na pewno będzie też kilku blogerów, którzy udostępnią wideo na swoich stronach.

Konferencja Apple, na której zobaczymy iPhone’a 6 rozpocznie się już dzisiaj (9 września) o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Foto: CameliaTWU / Foter / Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-NC-ND 2.0)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o