Jak obejrzeć dzisiejszą konferencję Apple?

Już dzisiaj – 21 marca – o godzinie 18:00 czasu polskiego odbędzie się konferencja Apple. Najprawdopodobniej zobaczymy na niej nie tylko nowe urządzenia, ale też nową wersję oprogramowania dla sprzętów mobilnych. Jak obejrzeć konferencję?

Let Us Loop You In – bo tak nazywa się konferencja – tradycyjnie będzie możliwa do obejrzenia na urządzeniach marki Apple. Wymagane są iPhone’y, iPady i iPody z systemem iOS w wersji 7.0 lub nowszym. W przypadku komputerów konieczne jest posiadanie co najmniej OS X 10.8.5 i przeglądarki Safari 6.05. Wydarzenie da się obejrzeć także na Apple TV z systemem w wersji 6.2 lub nowszym.

Jak obejrzeć na Windowsie lub Androidzie?

Posiadacze urządzeń z Windowsem mają dwa sposoby na obejrzenie konferencji Apple Let Us Loop You In. Pierwsze to komputer z Windowsem 10 i przeglądarka Microsoft Edge. Apple zapewnia, że na niej również da się uruchomić transmisję.

Drugi sposób, który działa także na Androidzie, to odtwarzacz VLC Media Player. Trzeba w nim wybrać „odtwarzanie strumienia z sieci”, a następnie wpisać następujący adres:

http://appleliveevents-i.akamaihd.net/hls/live/222436/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/master/2500/2500.m3u8

Konferencja ma się rozpocząć o 18:00 czasu polskiego i potrwa około 2 godzin. Mamy na niej zobaczyć między innymi nowego, mniejszego iPhone’a SE, a także iPada Pro z 9,7-calowym ekranem. Dostępna będzie na stronie Apple.com.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o