Gdzie obejrzeć galę KSW 32 – Pudzianowski vs Graham

Już dzisiaj (31 października) o godz. 19:00 odbędzie się kolejna gala KSW. Będzie to wydarzenie w pewien sposób wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy odbywa się poza granicami naszego kraju, a konkretnie w Londynie. Stąd też nazwa „Road to Wembley”. Jak i gdzie obejrzeć galę?

W trakcie KSW 32 nie zabraknie ciekawych walk. W sumie do wydarzenia przygotowuje się 18 zawodników, a to oznacza, że widzowie zobaczą aż 9 walk. Pełna lista prezentuje się następująco (od pierwszej do ostatniej walki):

  • Andre Winner vs Leszek Krakowski (limit do 70 kg)
  • Brett Cooper vs Maiquel Falcao (limit do 84 kg)
  • Oli Thompson vs Michał Włodarek (limit do 120 kg)
  • Rafał Moks vs Jim Wallhead (limit do 77 kg)
  • Marif Piraev vs Mateusz Gamrot (limit do 70 kg)
  • Goran Reljic vs Tomasz Narkun (limit do 93 kg, walka o pas)
  • Marcin Różalski vs James McSweeney (limit do 120 kg)
  • Borys Mańkowski vs Michał Tsarev (limit do 77 kg, walka o pas)
  • Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham (limit do 120 kg)

Gdzie obejrzeć KSW 32 Road to Wembley?

KSW 32 Cyfrowy Polsat

Przede wszystkim walki mogą obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu. Do wyboru jest jakoś SD oraz HD. Możliwość obejrzenia gali KSW 32 to koszt 40 zł. Dostęp można wykupić przez SMS-a (wpisujemy „numer karty.walka” i wysyłamy na numer 7043), telefonicznie w Centrum Obsługi Klienta, a także na stronie Cyfrowego Polsatu.

KSW 32 Ipla

Wszystkie walki wieczoru można obejrzeć także w jakości HD w serwisie Ipla. Dostęp kosztuje dokładnie tyle samo, co w telewizji, czyli 40 zł. Galę można oglądać we wszystkich aplikacjach serwisu. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby zdecydować się na jedno urządzenie. Jeśli walki włączymy na smartfonie, to potem już nie uda nam się uruchomić transmisji na komputerze. Gala będzie działać tylko na pierwszym z wybranych urządzeń. Warto też przypomnieć, że Ipla działa tylko na terenie Polski.

KSW 32 online w Internecie

Kolejny sposób na obejrzenie wszystkich walk KSW 32 to Onet.pl oraz KSWTV.com. Koszt usług pozostaje niezmienny i wynosi 40 zł. Transmisja będzie w jakości HD zarówno w języku polskim, jak i angielskim (do wyboru). Ciekawostką jest to, że dla widzów dostępne będą dodatkowe kamery, między którymi będą mogli się przełączać. Wszystkie walki będzie można obejrzeć jeszcze 72 godziny po zakończeniu gali. Usługa działa na całym świecie, więc to alternatywa dla fanów MMA mieszkających poza granicami Polski i rodaków na emigracji.

KSW 32 u operatorów kablowych

Walkę można obejrzeć także u wielu operatorów kablowych, w tym UPC, Vectra, Toya, Multimedia Polska, Asta-Net S.A., Echostar, Inea, Supermedia, Tomków, Petrus, E-cho, JMDI, Bart-sat, City-sat i wielu innych. Za każdy razem usługa kosztuje 39-40 zł. Dostęp do gali można wykupić drogą telefoniczną, na stronie operatora lub poprzez dekoder cyfrowy, postępując zgodnie z instrukcjami na dedykowanym kanale.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o