LG Optimus 4X HD dostał aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean

Ważna wiadomość dla wszystkich posiadaczy smartfona LG Optimus 4X HD – już niedługo będziecie mogli pobrać aktualizację systemu Android do wersji 4.1 Jelly Bean. Prawda, że fajnie?

Update jest już dostępny u naszych południowych sąsiadów – Czechów. Nie wiedzieć dlaczego, ale oni dostali wersję Jelly Bean jako pierwsi. Wkrótce aktualizacja pojawi się także w pozostałych krajach Starego Kontynentu, w tym także w Polsce. Jest jednak małe zastrzeżenie – aktualizacja dotyczy tylko telefonów odblokowanych, bez simlocka. Tym samym egzemplarze kupione u naszych rodzimych (chociaż z Polską mają oni niewiele wspólnego) operatorów raczej odpadają.

Aby pobrać aktualizację, trzeba użyć programu LG Update Tool na Windowsa. Szkoda, że koreańska firma nie zdecydowała się na tryb OTA (Over The Air), który odbywa się praktycznie sam. Jednak warto się cieszyć z tego, że 4X HD w ogóle dostał update do wersji 4.1 Jelly Bean.

Źródło: Ubergizmo

  • Mój 4xhd ma w końcu najnowszego androida 4.1.Mimo wcześniejszych problemów z aktualizacją w końcu się udało.Sterownik jednak musiałem pobrać z niemieckiej strony LG. Nowy system jest bardziej przejrzysty ma nową nakładkę, wiadomo nowe tapety idt, :Faktycznie lepiej pracują aplikacje dłużej trzyma bateria.
    Świetny telefon dobry system polecam.