Już w marcu odbędzie się konferencja dla programistów urządzeń mobilnych – Mobile DeveloperDays

Rynek mobilny rozwija się w zastraszającym tempie. Kupujemy coraz więcej smartfonów, ale przede wszystkim instalujemy coraz więcej aplikacji i gier. Także Polacy są obecni na tym rynku i nie brakuje w naszym kraju zdolnych deweloperów. Dlatego też w dniach 25-27 marca 2015 roku na Stadionie Wrocław odbędzie się konferencja Mobile DeveloperDays przeznaczona dla programistów urządzeń mobilnych i twórców aplikacji.

Mobile DeveloperDays to kolejna impreza z cyklu DeveloperDays. Została przygotowana przez organizatorów konferencji SQLDay, która odbywa się już od kilku lat i skupia największych specjalistów związanych z tematyką SQL Server, więc o jakoś imprezy raczej nie ma co się martwić.

Konferencja powstała z myślą o programistach systemów mobilnych i twórcach aplikacji. Impreza będzie realizowana w ramach oddzielnych ścieżek tematycznych dla trzech najpopularniejszych systemów operacyjnych – Android, iOS oraz Windows Phone, więc każdy zainteresowany będzie mógł wybrać coś dla siebie.

mobile developerdays (1)

– Po sukcesie październikowej konferencji .NET DeveloperDays w 2015 roku planujemy kolejne konferencje adresowane do programistów i twórców aplikacji. Pierwszą z nich będzie Mobile DeveleoperDays, która w marcu odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Biznesowym Stadionu Wrocław. Agendę tej konferencji ułożymy w taki sposób, aby każdy zainteresowany technologiami mobilnymi mógł znaleźć w niej interesujące prelekcje i warsztaty. Udostępnimy trzy oddzielne ścieżki tematyczne dla wiodących systemów mobilnych, a w każdym z tych bloków prelegentami będą eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Jestem przekonany, że nasza konferencja będzie jedną z najbardziej merytorycznych w branży mobilnej. Już dzisiaj zapraszam w marcu do Wrocławia na kolejną odsłonę konferencji DeveloperDays. – powiedział Maciej Pilecki z firmy Data Master, która organizuje konferencję.

W trakcie konferencji zostanie także utworzona strefa ekspertów, którzy będą odpowiadać na pytania związane z tworzeniem aplikacji i tym samym dzielić się swoim doświadczeniem.

Jeszcze nie jest znana pełna lista prelegentów, ale ta zostanie ogłoszona już wkrótce. Zapisy będą prowadzone przez stronę internetową:

http://mobile.developerdays.pl

Appki.com.pl objęły tę imprezę patronatem medialnym.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o